Menu
Your Cart

Kiraz Fidanı

Meyve çok büyük ve iridir. Uzun ve kalın saplıdır. Meyve tutumu yüksek olduğu halde meyve kalitesi düşmez. Ziraat 0900'e oldukça benzer bir çeşittir. Ziraat 0900'den başlıca farkı meyve et renginin daha koyu olmasıdır. Buna karşın Ziraat 0900'den çok daha fazla verimlidir...
34,50TL Vergiler Hariç:34,50TL
Almanya ‘da ıslah edilen, ağaçları piramit şeklinde ve kuvvetli gelişen, oldukça verimli, üretimi hızla yaygınlaşan bir çeşittir.Meyveleri çok iri, yuvarlak, uzun saplı, siyahımsı, kırmızı renkte olup. meyve eti kırmızı, sulu, sert, ince dokulu, meyvenin albenisi çok yüksektir.Haziran ayının sonu Te..
34,50TL Vergiler Hariç:34,50TL
STELLA KİRAZ:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları yarı dik ve kuvvetli gelişir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyvesi kalp şeklinde, çok iri , parlak koyu kırmızı renkli, çok sert, gevrek ve çok kalitelidir. Ağaçları çok verimli olup, % 9 oranında meyve çatlaması yapar.TOZLAYICI: Kendine verimli olarak bilinen ilk kiraz ..
34,50TL Vergiler Hariç:34,50TL
Ağaçları çok kuvvetli ve dik gelişir. Kendine verimsiz olduğundan mutlaka tozlayıcı gerekir. Meyveleri iri, uzun saplı, meyve kabuğu kırmızı, meyve eti açık kırmızıdır, sert, gevrek ve suludur. Taşımaya karşı dayanıklı olduğu için ihracatta istenilen bir çeşittir. Kiraz ihracatımızın %90'ını oluştur..
34,50TL Vergiler Hariç:34,50TL
TÜPLÜ MEYVE FİDANLARI NE ZAMAN DİKİLİR?Tüplü fidanlar kökleri toprak içerisinde bulunan ve 12 ay boyunca dikimi yapılabilen fidanlardır.Gönderilen fidanları hemen toprağa dikebileceğiniz gibi,şartlar uygun olana kadar poşet içerisinde bekletmeye de devam edebilirsiniz.FİDAN YAŞI VE BOYU NASILDIR NE ..
40,25TL Vergiler Hariç:40,25TL
ORJİNİ: KanadaÇİÇEKLENME: Geç dönemdir.AĞAÇ: Ağaçları yarı dik ve kuvvetli gelişir. Verimliliği yüksektir. Birçok kiraz çeşidi için tozlayıcı olarak kullanılmaktadır.MEYVE: Meyve geç olgunlaşan, orta irilikte, kabuğu sarı renkte, sert ve orta kalitede bir kiraz cinsidir. Kozmetik, pasta ve şekerleme..
40,25TL Vergiler Hariç:40,25TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)