Menu
Your Cart

Kaysı Fidanı

AURORA KAYISIAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaç yapısı iri ve dikine büyür. Erkenci cinslerin arasında yer alır.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Turuncu kabuk üzerine güneş gören kısımlar kırmızı yanak yapar. Şeker oranı iyidir. Yassı ve oval bir sekle sahiptir. Yarmadır.TOZLAYICI: Kendine verimli bir çeşittir.HASAT ZAMANI: ..
32,20TL Vergiler Hariç:32,20TL
MALATYA KAYISIAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları yarı dik ve kuvvetli gelişen erken yaşta verime yatan kayısı çeşididir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri iri, koni şeklinde, kabuk rengi açık yeşilimsi –sarı, güneş gören kısımlarda kırmızı-pembe yanak yapar. Ülkemizin birçok kesiminde sorunsuzca yetiştirilebilir...
32,20TL Vergiler Hariç:32,20TL
IĞDIR ŞALAK KAYISIAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli ve yayvan gelişir. Soğuklama ihtiyacı yüksektir sıcak bölgelerde verim yapmaz.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri iridir. Kabuk rengi açık sarıdır. Güneş gören yerleri bazen hafif pembeleşir. Meyve içi açık sarıdır.  Et dokusu orta sertliktedir. Çekirdek et..
34,50TL Vergiler Hariç:34,50TL
ROXANA KAYISI FİDANIAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları kuvvetli gelişen seyrek dallı ve iri yapraklı, yayvan gelişen bir çeşittir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyve orta irilikte, meyve tutumu az olduğunda oldukça iridir.Meyve kabuğu sarı zemin üzerine koyu turuncu-kırmızı renktedir. Geçit bölgeleri için önerilen sof..
34,50TL Vergiler Hariç:34,50TL
ŞEKERPARE KAYISI FİDANIÖzellikleri: Ağacı dik-yayvan kuvvetli ve seyrek bir taç yapar.Meyve Özellikleri: Meyve yuvarlakça, sap çukuru tarafı tabla gibi düz, çok sulu, çok tatlı, aromalı, karın çizgisi belirgindir. Sap tarafından çatlama yapar. Sahil kesiminde daha iri meyveler verir. Çekirdek orta i..
34,50TL Vergiler Hariç:34,50TL
TYRİNTHE KAYISI AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları kuvvetli ve yayvan gelişir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyve orta irilikte, kabuk sarı zemin üzerine turuncu -kırmızı renklidir. Meyve eti sarı et renginde sert dokulu ve suludur. Erkenci olması nedeniyle özellikle Akdeniz ve Ege Bölgesi sahil şeridinde üretimi..
34,50TL Vergiler Hariç:34,50TL
NİNFA KAYISI FİDANIAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları yayvan gelişen, meyveleri orta büyüklüktedir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Kabuk rengi sarıdır. Güneş gören tarafları hafif kırmızıdır.Sarıdır. Et dokusu orta sertliktedir. Çekirdek ette yapışık. Çekirdek içi tatlıdır. Gösterişlidir. Orta derecede tatlıdır.TOZLAYIC..
40,25TL Vergiler Hariç:40,25TL
Ağaçları yayvan ve hızlı gelişim gösterir.Seyrek dallı, güçlü ağaç yapısana sahiptir.Erken yaşta verime yatan, erkenci bir çeşittir.Meyvesi oval şekilli, sarı zemin üzerine kımızı renktedir.Meyve eti sarı, sert  ve orta suludur.Haziran ayının 1. haftasında hasat edilir.Gönderilen kayısı fidanla..
40,25TL Vergiler Hariç:40,25TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)