Menu
Your Cart

Patlıcan Fideleri

Türkiye'nin tüm bölgelerine uygun üretilen sebze fidelerini  kolay ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Zengin içerikler, Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Özel Üretim

-Açık tarla yetiştiriciliğine uygun, erkenci yetişen, standart patlıcan çeşididir.-Bitki yapısı dallı ,koyu yeşil görünümlü, yaklaşık 100 -125 cm boyunda, yaprakları tüylü, çiçekleri eflatun renklidir.-Meyveler uzun düzgün şekilli, silindirik yapılı, uç kısmı sivri, siyah renkli, parlak görünümlüdür..
0,54TL Vergiler Hariç:0,54TL
Tek mahsül(kış), güz, ilkbahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun topan patlıcan çeşidimizdir.Bitkisi orta güçlü, boğum araları kısadır.Çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyidir.Meyve şekli yuvarlak/oval-yuvarlaktır.Meyvelerin kuru madde oranı yüksek, sert ve ağırdır.Meyve rengi koyu mor-siyahtır, g..
0,98TL Vergiler Hariç:0,98TL
Açık saha yetiştiriciliğine uygun bir patlıcan çeşidimizdir.BİTKİ :Çok güçlü ve uzun bitki yapısıÇok az dikenliMEYVE :Koyu siyahSilindirikMeyve uzunluğu 30 cm.Meyve çapı 8 cm.Sivri uçluÇok erkenciYüksek verimliUzun hasat periyodu..
0,98TL Vergiler Hariç:0,98TL
Bitkisi kuvvetli ve yarı açık yapıdadır.Soğuk şartlarda çiçek açabilen ve meyve rengini bozmayan yegâne çeşitlerden bir tanesidir.Çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyi, orta erkencidir.Meyve rengi kış şartlarında dahi koyu mor-siyah renkte ve parlaktır.Meyveler uzun ve dolgundur.Meyve boyu ortalama&n..
0,98TL Vergiler Hariç:0,98TL
GÖRKEM  F1 İlkbahar sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun bir patlıcan çeşidimizdir.Bitki yapısı kuvvetli ve kök hastalıklarına dayanıklıdır.(Fusarium sp.)Meyveleri sert, raf ömrü uzun ve parlak koyu renklidir.Meyve renginde morarma olmaz. BİTKİ ÖZELLİKLERİ  Bitki Kuvveti İyi ..
0,98TL Vergiler Hariç:0,98TL
Açık tarla ve erken ilkbahar dönemi sera yetiştiriciliğine uygun uzun silindirik patlıcan çeşididir. Hasat aralığı kısa ve çok verimlidir. Meyve sapı dikensiz, meyveleri homojen ve parlak siyahtır. Bitki Gücü GüçlüErkencilik ErkenciSezon Açık Tarla Örtüaltı; Güz ve BaharMeyve  Meyve Şekli ..
0,98TL Vergiler Hariç:0,98TL
Açık saha yetiştiriciliğine uygundur.Gûçlü bitki yapısına sahiptir. Erkenci ve yüksek verimli bir çeşittir.Meyveleri 18-22 cm. uzunluğunda, silindirik yapıdadır.Parlak siyah renktedir. Albenisi yûksektir. Çok Iezzetlidir.Sapı dikensizdir.Verticillium'a oldukça toleranttır.Nakliyeye dayanımı oldukça ..
0,98TL Vergiler Hariç:0,98TL
Yetiştirme: Sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun.Bitki: Erkenci, güçlü, çok verimli ve yaprak dikensiz, gövde ve dallar tozsuz.Meyve: Silindirik, parlak siyah, pürüzsüz, sıkı, üniform, mükemmel taç, raf ömrü uzun, taşımaya dayanıklı, yüksek kalitede ve 22 - 6 cm, 220 Gr...
0,98TL Vergiler Hariç:0,98TL
Morumsu pembe zemin üzerine kremrenkli çizgilidir. Beyaz etiidir.Türk damak tadına çok uygun, tamkarnıyarıklık, son derece lezzetli birpatlıcandır. Sapı dikensizdir.Meyveleri düzgün ve silindirik yapıdaolup, 17-20 cm. uzunluğundadır.Yüksek verimlidir.Açık saha yetiştiriciliğine uygundur...
1,00TL Vergiler Hariç:1,00TL
Güçlü ve kapalı bitki yapısına sahip (meyveyi güneş yanmasından korur)Erkenci ve hasat arası kısa olduğundan çok verimlidir.Soğuk dayanımı iyi olduğundan yaprak sararması olmaz.Meyve sapı ve çanak yapraklan dikensiz, meyve yapısı standart, rengi siyah ve kalitelidir.Uzun hasat süresi vardır...
1,09TL Vergiler Hariç:1,09TL
Güçlü ve kapalı bitki yapısına sahip (meyveyi güneş yanmasından korur)Erkenci ve hasat arası kısa olduğundan çok verimlidir. Soğuk dayanımı iyi olduğundan yaprak sararması olmaz. Meyve sapı ve çanak yapraklan dikensiz, meyve yapısı standart, rengi siyah ve kalitelidir.Uzun hasat süresi var..
1,09TL Vergiler Hariç:1,09TL
Açık saha yetiştlriciliğine uygundur.Ege bölgesi Pazar isteklerine çok uygun,iri yuvarlak ve dilimli meyvelidir.VerticilIium'a tolerantlıdır.Güçlü bitki yapısına sahiptir.Meyve ağırlığı ortalama 300-350 gramdır.K?zlemeye ve kızartmaya çok uygundur.Yüksek verimli hibrit çeşidimizdir...
1,09TL Vergiler Hariç:1,09TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)