Üretmek, bir insanın yapabileceği en güzel eylemdir. Çocuklarımıza üretmeyi ve kendi kendilerine yetebilmeyi öğretmek, kendi ürettiklerini  tüketmek... Bundan daha güzel bir miras bırakılamaz.

   Mecbur değiliz, tatsız, nasıl yetiştiği bilinmeyen ve yüksek fiyatlardan satılan sebze ve meyveleri tüketmeye. Kendi ürettiğimiz, bildiğimiz, aroması yüksek ve gayet lezzetli sebzeyi tüketebiliriz. 

   İşte bu notada fidebizde.com ailesi olarak, siz değerli üreticilerimize yüksek verimli, mevsimsel ve hastalık dayanımı yüksek ve organik üretime uygun fideler sunmaktayız.

   En önemli hizmetlerimizden biri de müşterilerimize üretim süresi boyunca ücretsiz bilgi ve destek sunmaktayız. Müşterilerimiz bizi 7 gün 24 saat arayabilmekte ve akıllarına takılan her konuda bilgi desteği alabilmektedir.

  Biz sadece fide üretimi ile yetinmedik. Fide ve diğer tarımsal ürünleri üretmek isteyen herkese, gerek ücretsiz bilgi ve danışmanlık gerek makine ekipman temin hizmetlerinin yanında, gübre, tohum, sera kurulum hizmetlerini de sağlamaktayız.

   Özetle: siz üretmek isteyin, biz fidebizde.com ailesi olarak her zaman yanınızdayız.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?