Menu
Your Cart

Kavun Fideleri

BitkiAnanas kavun, güçlü, erkenci, verimli.HR: MNSV, Fom 0-1-2IR: PcuMeyveOval, 2-2,5 kg, sarı-turuncu renk, kabuk çok iyi çıtırlı, aroma ve tat çok iyi.Yetiştirme DönemiSera, alçak tünel ve açık tarla...
0,81TL Vergiler Hariç:0,81TL
Çeşit: Galia TipMeyve Ağırlığı : 2-3 KgRaf Ömrü : UzunMeyve Et Rangi : Açık Yeşil - KremKabuk Özellikleri : Parlak Sarı - Çıtırı Çok İyiDikim Tarihi : Erken Bahar - Bahar - YazHastalıklara Dayanıklılık : Fusarium 0, 1 Ve Küllemeye Yüksek ToleransÖrtüaltı alçak tünel ve açık tarla yetiştiriciliğine u..
0,86TL Vergiler Hariç:0,86TL
Çeşit :Kırkağaç TipiMeyve Ağırlığı :Örtü altı : 2 – 4 kg.Açık Tarla : 6 – 8 kg.Şeker & Aroma Oranı :YüksekRaf ömrü :UzunMeyve Şekli :YuvarlakMeyve Et Rengi :Açık Yeşil – KremKabuk Özellikleri :Parlak sarı yüzey üzerine siyahDikim Tarihi :Bahar – Yaz   Örtüaltı, alçak tünel ve açık ta..
0,86TL Vergiler Hariç:0,86TL
Bitkisi güçlü, yaprak örtümü çok iyidir.Orta erkenci, yarı kapalı yapıdadır.Ortalama meyve ağırlığı 3,5-4,5 kg’dır.Meyve şekli tam oval ve çekirdek evi küçüktür.Meyve kabuğu pütürlü, yola dayanımı iyidir.Meyve et rengi beyaz, kabuğa doğru hafif yeşilimsidir.Fusarium’un 0,1,2 ırklarına ve küllemeye d..
0,98TL Vergiler Hariç:0,98TL
Bitki: Güçlü, erkenci, yüksek verim.IR: Px, Pcu, Fom 1-2Meyve: Galya tipi, yuvarlak ve çıtırlı, 2-3 kg, kabuk rengi turuncu-sarı,raf ömrü uzun.Yetiştirme Dönemi: Sera, alçak tünel ve açık tarla...
0,98TL Vergiler Hariç:0,98TL
Bitki Bitki Gücü GüçlüErkencilik Orta ErkenciSezon Açık tarla - BaharMeyve Kabuk Rengi Koyu SarıMeyve Eti Rengi Açık YeşilMeyve Ağırlığı 2 – 3 KgŞekil Az OvalRaf Ömrü UzunDayanım IR F0, F1, PM..
0,98TL Vergiler Hariç:0,98TL
BitkiGüçlü, çok erkenci, verimli. HR: MNSV IR: Pcu Meyve Oval, et rengi beyaz, tohum yatağı hafif turuncu, 3-5 kg, tat ve aroması çok iyi, raf ömrü uzun. Yetiştirme Dönemi Örtü altı ve açık tarla...
1,00TL Vergiler Hariç:1,00TL
Kırkağaç tipi kavun çeşidimizdir.Bitki orta güçlü, kapalı yapılı meyvelerini kapatması çok iyi,Bitki ve yaprak sağlığı çok iyi, erkenci bir çeşidimizdir.Meyve tutumu 3-4lü, verimi yüksektir.Meyvesi yuvarlak, derin pütürlü raf ömrü uzun,Çekirdek evi genişliği orta, meyve eti kalın, meyve eti yumuşak ..
1,00TL Vergiler Hariç:1,00TL
Galia tipinde alçak tünel ve sera yetiştiriciliğine uygun çok erkenci kavun çeşidimizdir.Çok ErkenciMeyve Kabuk Rengi Koyu Sarı - TuruncuMeyve Ağırlığı 1,5 - 2,5 kgŞekli YuvarlakRaf Ömrü Uzun Hastalıklara Dayanım : IR F0 - F1 , PM..
1,09TL Vergiler Hariç:1,09TL
Çeşit GaliaMeyve Ağırlığı 3-6 kg.Şeker & Aroma Oranı YüksekHastalık Dayanımları Fusarium 0,1 ve Küllemeye Yüksek ToleransMeyve Et Rengi Açık Yeşil – KremKabuk Özellikleri Parlak Sarı, Mükemmel Çıtırlı, YuvarlakRaf Ömrü Uzun..
1,09TL Vergiler Hariç:1,09TL
BitkiKanarya kavun, çok erkenci, orta güçlü bitki.HR: MNSV, Fom 0-1-2IR: PcuMeyveHafif oval, et rengi beyaz, gevrek,  meyve dış rengi sarı, hafif dalgalı, 1,5 - 2,5 kg, tat çok iyi, raf ömrü uzun.Yetiştirme DönemiSera, alçak tünel ve açık tarla...
1,09TL Vergiler Hariç:1,09TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)