Menu
Your Cart

Karpuz Fideleri

Meyve Özellikleri:Standart ala karpuzGüçlü tevekYuvarlağa yakın şekil9 - 12 kgTatlı ve kırmızı et rengi..
0,86TL Vergiler Hariç:0,86TL
Bozbey F1 Karpuz FidesiÜrün ÖzellikleriMEYVEYapraklar orta iri güçlü  erkenci çok verimliOval crimson sweet tipi Meyve et rengi al kırmızıKabuk açık ve koyu yeşil alalıÇok kaliteliMeyve eti gevrek, tat çok iyi7-10 kgRaf ömrü uzunŞekil ve kabuk yapısı nakliyeye ve istife çok uygun ..
1,32TL Vergiler Hariç:1,32TL
501 F1 Karpuz FidesiBitki                                                                              &n..
1,55TL Vergiler Hariç:1,55TL
Çeşit : BOLKAN F1Dönemi : Sera, Baran ve tünel altıMeyve Kg-Ad-Boy : 8-12 kgMeyve Şekli : Hafif ovalOlgunlaşma : ErkenciAçıklama : Aşışız yetiştiriciliğe uygundur.     Lezzetli, dış albenisi mükemmel. çok yüksek verimlidir...
1,55TL Vergiler Hariç:1,55TL
Örtü altı ve açık tarla ana sezon ve orta erkenci dönem yetiştiriciliğine uygun OVAL karpuz çeşidimizdir.Meyve tutumu çok güçlü ve yüksek verimlidir.Çok hızlı toprak adaptasyonu ve çok güçlü çıkışı vardır.Kendine özgü buğulu deseni var,çok uzun raf ömrüne sahiptir.Hastalık dayanımları:Co 1(IR) Fon 0..
1,55TL Vergiler Hariç:1,55TL
Elize f1 orta erkenci segmentte ve açık yeşil zemin üzerinde koyu renk çizgilere sahip orta - orta büyük meyve büyüklüğüne sahip bir karpuz çeşididir. 11+ brix değeri, pazarda istenen büyüklükte üniform meyvesi, yüksek verim potansiyeli, tarlada bekletme imkanı, uzun raf ömrü, aşılı dikime uygunluğu..
1,55TL Vergiler Hariç:1,55TL
Joker, Crimson Sweet tipinde alçak tünel, yüksek tünel ve açık tarlada yetiştirmeye uygun mükemmel kaliteli ve yüksek verimli karpuz çeşidimizdir.Nakliyeye dayanıklı ve raf ömrü uzundur. Bitki  Bitki Gücü GüçlüErkencilik ErkenciSezon Bahar Meyve  Kabuk Rengi Alacalı- Düzgün Çizgi..
1,55TL Vergiler Hariç:1,55TL
BitkiSiyah karpuz, güçlü, orta iri yaprak ayası, erkenci.MeyveKoyu yeşil, siyah çekirdekli, oval, kırmızı meyve et rengi, gevrek, 6-8 kg.Yetiştirme DönemiSera, alçak tünel ve açık tarla...
1,55TL Vergiler Hariç:1,55TL
Güçlü tevek, mükemmel koruma.Yüksek verim, Kalite ve Lezzet.Geniş dikim periyodu. (01 OCAK - 15 TEMMUZ)Farklı toprak tiplerinde yüksek performansMükemmel meyve iç kalitesi.Daima Lezzet.​Nakliyeye dayanım, uzun raf ömrü. ..
1,55TL Vergiler Hariç:1,55TL
• Tevek yapısı çok güçlü, yaprak araları geniştir • Adaptasyon kabiliyeti yüksek• Tevek meyveleri tam örterek oluşabilecek iklimsel faktörlerden korur• Orta erkenci ve verimli• Oval Crimson Sweet tipi karpuz • Orta kabuk kalınlığına sahip nakliyeye dayanıklıdır • Kabuk rengi açık yeşi..
1,55TL Vergiler Hariç:1,55TL
Bitki Kuvveti Güçlü  Yapraklanma Yatay  Boğum Araları Orta  Verimi Yüksek  MEYVE ÖZELLİKLERİ  Meyve İriliği 7 - 9 kg.  Meyve Şekli Yuvarlak  Meyve Kabuk Rengi Parlak Koyu Yeşil  Meyve Et Rengi Koyu Kırmızı  Meyve Çekirdek Evi Genişliği K..
1,55TL Vergiler Hariç:1,55TL
BitkiGüçlü, yaprak ayası orta iri, erkenci.MeyveOval Crimson Sweet tipi, kısa-oval, ala şeritli desen, meyve et rengi kırmızı, gevrek, şeker oranı yüksek.Yetiştirme DönemiSera, alçak tünel ve açık tarla...
1,55TL Vergiler Hariç:1,55TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)