Menu
Your Cart

Aşılı Fidanlar

Tüplü Deveci armut fidanı: AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları orta kuvvette büyür.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyvesi iri-çok iri, basık, alt kısmı geniş ve boyunsuzdur. Çiçek çukuru derindir. Meyve yüzeyi hafif girintili çıkıntılı olup kabuğu ince, zemin rengi sarı, passız, bazen güneş gören yüzü pembe- kırmız..
31,05TL Vergiler Hariç:31,05TL
EGE22 AYVAAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Her rakıma dikilebilen özel bir ayvadır. Ağaç gelişimi hızlıdır. MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri iri olup, meyvesi sulu ve tatlıdır. Meyve et dokusu gevşek, meyve eti serttir. Ortalama meyve ağırlığı 400-500 gram arasındadır. Meyve şekli ovaldir. Ege 22 ayva soğuk hava ..
31,05TL Vergiler Hariç:31,05TL
ELEGANT LADY ŞEFTALİAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları orta kuvvette, yarı dik gelişim gösterir ve standart meyveler oluşturur.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyve orta büyülükte olup meyve kabuğu sarı zemin üzerine sıvama koyu parlak kırmızı- mor renktedir. Meyve eti krem renginde, orta sulu, lezzetli, çekirdek ete ba..
31,05TL Vergiler Hariç:31,05TL
EŞME AYVA:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Orta kuvvette gelişir. Çok ağır, aşırı kireçli ve fazla geçirgen olan toprakların dışında kalan bir çok toprakta yetiştirilebilir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyvesi yuvarlak, sapa doğru biraz uzunca, orta sulu, et dokusu gevşek, mayhoş tatlı olup boğuculuğu azdır. Ortalama 300 gr..
31,05TL Vergiler Hariç:31,05TL
FERRAGNES BADEMAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli yarı dik ve çok verimli.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri iridir. Meyve şekli uzun ve ovaldir. Meyve kabuğu kahverengi, meyve içi koyu kahverengidir. İç randımanı %40 civarındadır. Çok uzun süre depolanabilir.TOZLAYICI: FerradualHASAT ZAMANI:  Eylül ayının 2..
31,05TL Vergiler Hariç:31,05TL
AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağacı kuvvetli ve yaygın bir gelişim gösterir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Orta-iri, sulu, tatlı ve yeme kalitesi yüksektir. Meyve eti açık sarı renkli ve gevrek, meyve kabuk rengi sarı-yeşildir.TOZLAYICI: Starking Delicious, Starkrimson Delicious, Red Chief, Scarlet Spur, Jonathan, Jersey M..
31,05TL Vergiler Hariç:31,05TL
 Arapkızı ElmaAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli ve yarı dik gelişir, verimlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Orta iridir. Yuvarlağa yakın, hafif konik. Yeşildir, beyaz beneklidir. Yeşil-Sarı zemin üzerine koyu kırmızı ve küçük benekli. Sap çukuru çevresi hafif paslı. Açık krem renkte , sert ve gevrek. Mayhoş, s..
32,20TL Vergiler Hariç:32,20TL
AURORA KAYISIAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaç yapısı iri ve dikine büyür. Erkenci cinslerin arasında yer alır.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Turuncu kabuk üzerine güneş gören kısımlar kırmızı yanak yapar. Şeker oranı iyidir. Yassı ve oval bir sekle sahiptir. Yarmadır.TOZLAYICI: Kendine verimli bir çeşittir.HASAT ZAMANI: ..
32,20TL Vergiler Hariç:32,20TL
BEYAZ DUT FİDANIAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Beyaz dut fidanı kalın dallı, geniş tepeli bir ağaçtır.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveler olgunlaşınca beyaz renk alır; tatlıdır.TOZLAYICI: Kendine verimli.HASAT ZAMANI: Haziran-TemmuzTÜPLÜ MEYVE FİDANLARI NE ZAMAN DİKİLİR?Tüplü fidanlar kökleri toprak içerisinde bulunan v..
32,20TL Vergiler Hariç:32,20TL
FINDIKAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Bitkisi 3 metreye kadar boylanabilen bir çeşittir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri orta iriliktedir. Meyve kabuk rengi kahverengi ve parlaktır. Kabuk kalınlığı 1.10 mm ve kolay kırılmaktadır. Meyve içi açık kahverengi, parlak ve pürüzsüzdür. Besin değeri bakımından zengindir.HASA..
32,20TL Vergiler Hariç:32,20TL
AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları orta kuvvette ve dik gelişir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyvesi iridir. Meyve kabuğu olgunluk döneminde koyu kırmızı olup olgunlaşınca kırmızıya dönen sarı lekeler belirir. Meyve eti sarı renktedirTOZLAYICI: Tozlayıcıları Santa Rosa ve Friardır.HASAT ZAMANI: Ağustos 3-4 haftalarıd..
32,20TL Vergiler Hariç:32,20TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 38 (4 Sayfa)